Noxhaim

 
Vote

Server Information

Address 23.88.74.69:29131
MOTD Noxhaim Server
Spolecne budujeme zde neco noveho a velkeho...
Server Status Online Checked 2 minutes ago
Players 0/20
Location Czech Republic Czech Republic
Minecraft Version 1.20.1
Website http://dsc.gg/noxhaim
Registered By Noxhaim
Registered Since July 15th, 2023 04:55 PM EST
Last Update July 15th, 2023 04:55 PM EST
Theme Medieval
Tag(s) Adult Adventure Casual Survival Vanilla Whitelist

Discord Server

Statistics

Uptime 74%
Vote(s) 0
Rank 6736
Score 0
Favorited 1

Share This Server

You can also share this server with the following social links to help you get more players.

About This Server

Jsme komunitou plnou nadšenců, kteří se spojili za jediným cílem - vytvořit úžasné prostředí, kde váš tvůrčí potenciál bude kvést a přetrvávat po generace. Naše vášeň pro vanillový zážitek je nepopsatelná. Chceme, aby naše komunita byla místem, kde se setkávají lidé s láskou ke stavění a vytváření mega projektů. Naše díla jsou nejen inspirací a odkazem pro ostatní hráče, ale také symbolem odvahy a kreativity.

Věříme, že stavění a vytváření jsou pilířem našeho serveru. Každý z nás byl svědkem, jak se z malého území rodí impozantní město, nebo jak se obyčejná stavba stává symbolem společenství. Společně sdílíme radost z každého pokroku a vzrušení z epických projektů. Každá budova, každý most a každý detail je důkazem naší kreativity a společně vytváříme epické příběhy.

Naše serverové prostředí je téměř čisté vanillové, bez nadbytečných pluginů. A přesto jsme komunita, která se nebojí čelit hackerům, grieferům a zlodějům. Jsme tu, abychom vám zajistili bezpečí a ochranu, abyste se mohli naplno soustředit na své vášně. Naše politika je prostá a jednoduchá - dosáhnout svých cílů a objevovat svět Minecraftu vlastní cestou. U nás nenajdete snadné teleportace, home, gamemode a jina privilegia, ani pro naši administrační tým. Všichni hrajeme v režimu survivalu a čelíme výzvám stejně jako vy. Jsme přesvědčeni, že společně můžeme vytvořit jedinečnou komunitu Minecraft hráčů, kteří se navzájem podporují, inspirují a sdílí radost z hry. Připojte se k nám dnes a stanete se součástí této vzrušující dobrodružné cesty! Jsme otevřenou náručí pro všechny, kteří mají vášeň pro tvorbu a odhodlání dosahovat nemožného. U nás naleznete nejen podporu, ale také přátelství a inspiraci od ostatních hráčů. Společně budeme růst a zdokonalovat se.

Připojte se k nám dnes a společně vytvoříme něco opravdu výjimečného. Buďte součástí naší dlouhotrvající komunity, kde můžete ukázat své dovednosti a objevovat nové hranice tvorby. Vaše díla budou sloužit jako příklad odvahy a kreativity pro ostatní hráče. Naše společné úsilí a vášeň přetvoří náš server v prostředí, kde je vše možné a kde se každý hráč může cítit jako doma.

Doufáme, že se k nám brzy připojíte a začnete psát svůj vlastní příběh na našem Minecraft Serveru. Společně budeme pokračovat v naší nezapomenutelné dobrodružné cestě!

What is the server IP for Noxhaim?

The IP address of Noxhaim Minecraft server is 23.88.74.69:29131

How do I play on the Noxhaim Minecraft server?

Open the Minecraft launcher, next click the "Play" button, then select "Multiplayer" from the main menu.

Click the "Add Server" button to open the server information form then copy & paste the IP Address 23.88.74.69:29131 in the "Server Address" box then press click on "Done" button.

Once the connection to the server is verified by Mojang session servers and is available, the connection icon will turn green and you can click on the "Join Server" button to play on Noxhaim.

What Minecraft game version does Noxhaim server support?

Noxhaim supports Minecraft version: 1.20.1.

Keep in mind that many Minecraft servers might allow players to use older or newer versions, so we invite you to check on their Discord server or Website for more information on version compatibility.

Where is the Noxhaim Minecraft Server being hosted?

The Noxhaim server is currently hosted in Czech Republic with an uptime of 74%.

What gamemodes can I play on the Noxhaim Minecraft Server?

You can play Adult, Adventure, Casual, Survival, Vanilla, Whitelist on the Noxhaim server.

What is the website for the Noxhaim Minecraft Server?

The website link for Noxhaim is http://dsc.gg/noxhaim.
Minecraft and associated Minecraft images are copyright of Mojang and Microsoft.
NOT AN OFFICIAL MINECRAFT SERVICE. NOT APPROVED BY OR ASSOCIATED WITH MOJANG OR MICROSOFT.

Welcome on the top Minecraft server list. Find all the best Minecraft multiplayer servers on Minecraft-mp.com.
Copyright © 2023 Listforge
Tracking 8,908 servers
Version 2.15.5
Legal Notice