Minecraft server list

Carnage Kingdom

Carnage Kingdom
 
Carnage Kingdom

Vote

About

Address 82.208.17.57:27965
MOTD SERVER SA DOCASTNE POZASTAVUJE DO 1.4 CORONAVIRUS STAVKUJU SERVERY/HOSTING
Server status Offline Checked <1 minute ago / Online 9 days ago
Players 0/12
Location Czech Republic Czech Republic
Minecraft Version 1.15.2
Registered by NEZNAMY_1
Registered since January 16th, 2020 05:26 AM EST
Last update January 16th, 2020 05:26 AM EST
Theme Medieval
Tag(s) Adventure Arena Economy Events Hardcore PvP Ranks Spigot Survival

Statistics

Uptime 62%
Vote(s) 0
Rank 9270
Score 0
Favorited 0
Discussion(s) 0

Share This Server

You can also share this server with the following social links to help you get more players.

Embedded Vote Button

View all embedded options

Plugins

PlayerHeads, PluginHider, WorldEdit, WDLCompanion, ColoredSigns, Essentials, LoginSecurity, WorldBorder, Votifier, WorldGuard, Multiverse-Core, AntiWDL, VPNGuard, Airdrops, SkinsRestorer, VotingPlugin, Minepacks, Shopkeepers, Multiverse-Inventories, DangerousCaves, EssentialsChat, AntiVPN, PermissionsEx, LagMeter, TAB, EasyPrefix, Multiverse-Portals, GriefPrevention, FakaHedaMinequery, EssentialsSpawn

Description

Carnage Kingdom je malý, takmer čistý (Semi-Vanilla) Minecraft server na 10 rokov! niektre servery skocia po 1-2 mesiacoch ale tento server bezi na 10 rocnej fazy a pojde este dalej! cize kopec srandy a zabavy pridaj sa k nam a vytvaraj snami historiu s hrou v štýle priateľského survivalu a minimálnym množstvom pluginov. Ponúkame voľné stavanie a objavovanie prirodzene vygenerovaného sveta, vždy na najnovšej verzii hry. Spoločnosť ti bude robiť aktívny admin-tím a množstvo spokojných hráčov, prevažne z Česka a Slovenska. Je u nás vítaný každý hráč, ktorý bude rešpektovať naše pravidlá. Hranie je zadarmo, aj pre warez hracov, chuť do hry a rešpekt voči ostatným. Pre bezproblémový začiatok odporúčame novým hráčom.

Server vedie malý tím administrátorov. Ak budeš mať problém alebo otázku, na ktorú sa ti nepodarilo nájsť odpoveď, alebo hľadáš konkrétneho člena A-tímu. Server využíva niekoľko pluginov, no väčšina z nich je potrebná len na správu hry. Pre teba ako hráča sú dôležité tieto:
EssentialsX slúži na zjednodušenie ovládania príkazov, tebe ako hráčovi umožňuje predovšetkým uložiť si dva domovy dostupné príkazom, posielať offline hráčom správy, alebo si napríklad vyžiadať port na iného hráča. Zároveň sme pomocou neho vytvorili množstvo infopríkazov, vďaka ktorým máš všetky potrebné informácie dostupné priamo v hre ako je griefprevention podobny plugin reske ale je omnoho jednoduchsi a lepsi.
CoreProtect zaznamenáva každú zmenu vo svete, preto sa odhalí každý griefer, zlodej a iní neprajníci.
Vote umožňuje hráčom hlasovať o trestoch pre nespratníkov, a tým zasiahnuť v prípade neprítomnosti administrátora.
Vlastnosti a nastavenia
Kategória servera: semi-vanilla hardcore survival
Hoci používame pluginy, väčšinu z nich si v hre ani nevšimneš. Hra je na štýl vanilla, no z pohľadu hráčov ide len o drobné zjednodušenia (home, tpa).
Svet (overworld): prírodne vygenerovaný, podľa potreby postupne rozširovaný, inventár nepadá
Celý svet je generovaný prírodne, na základe starostlivo vybraného seedu. Seed nezverejňujeme. Mapa bola od otvorenia servera v december 2019 pravidelne rozširovaná a teda stredové územia sú staršie, okrajové zase novšie. Vybrané regióny sa však snažíme regenerovať, aby sme svet nemuseli resetovať úplne, plánujeme si ho totiž ponechať čo najdlhšie.
Iné svety (nether, end): prírodne vygenerované, podľa potreby resetované, inventár padá
Nether aj end sú vygenerované prírodne vždy na aktuálnej verzii servera. V týchto svetoch inventár a XP pri smrti z hráča vypadnú, treba si teda dávať pozor. Neodporúčame v nich stavať väčšie projekty, keďže sa pravidelne resetujú. V ende nefungujú príkazy /sethome a /tpaccept, a všetky teleportačné príkazy vyžadujú niekoľkosekundové státie na mieste, preto v ňom treba pracovať opatrne. Tieto svety sú určené na objavovanie a získavanie surovín a cenností.
PvP: zapnuté
PvP je vo svete zapnuté, no je zakázané používať ho na obťažovanie alebo okrádanie hráčov. PvP je určené na priateľské účely, prípadne na ochranu pred neželanými návštevníkmi.

Ochrana majetku: garantovaná pravidlami, opravovanie pomocou pluginu CoreProtect a Griefprevention ktory sa robi zlatou lopatou

Na serveri nemáme plugin Residence, hráč nemôže vytvoriť ochranu na svoju stavbu. Tvoje výtvory sú chránené našimi pravidlami. Napriek tomu sa však z času na čas objaví hráč, ktorý ich nerešpektuje, a tebe tým môže spôsobiť škodu. Pre takéto prípady máme k dispozícii CoreProtect, ktorý zaznamenáva každú zmenu vo svetoch (overworld, nether, end), či už ide o položenie / zničenie bloku, premiestnenie vecí z truhlice alebo otvorenie dverí. Tak môžeme efektívne a rýchlo vrátiť zasiahnutú oblasť do stavu pred griefom, alebo nájsť detailné informácie o aktivitách nespratníkov. Pokiaľ uvidíš grief, alebo sa staneš jeho obeťou, nahlás to buď v hre, alebo nás kontaktuj mailom.a príkazov, tebe ako hráčovi umožňuje predovšetkým uložiť si dva domovy dostupné príkazom, posielať offline hráčom správy, alebo si napríklad vyžiadať port na iného hráča. Zároveň sme pomocou neho vytvorili množstvo infopríkazov, vďaka ktorým máš všetky potrebné informácie dostupné priamo v hre ako je griefprevention podobny plugin reske ale je omnoho jednoduchsi a lepsi.
CoreProtect zaznamenáva každú zmenu vo svete, preto sa odhalí každý griefer, zlodej a iní neprajníci.
Vote umožňuje hráčom hlasovať o trestoch pre nespratníkov, a tým zasiahnuť v prípade neprítomnosti administrátora.
Vlastnosti a nastavenia
Kategória servera: semi-vanilla hardcor

Minecraft and associated Minecraft images are copyright of Mojang AB.
Minecraft-mp.com is not affiliated with Minecraft and Mojang AB.
Ads by Curse

Welcome on the top Minecraft server list. Find all the best Minecraft multiplayer servers on Minecraft-mp.com.
Copyright © 2020 Listforge
Tracking 15,514 servers
Version 2.8.2
Legal Notice