Minecraft server list

PremierCraft

PremierCraft

Vote

About

Address premier.globalgameserver.com
MOTD PremierCraft Tasindi! Yeni IP: premier.minecraftoyna.com 1.14.4
Server status Offline Checked 1 hour ago / Online 14 days ago
Players 0/4
Location Turkey Turkey
Minecraft Version 1.14.4
Registered by LaraWorld
Registered since September 19th, 2019 04:12 PM EST
Last update September 19th, 2019 04:17 PM EST
Theme Medieval
Tag(s) Arena Economy Jobs Paper Survival

Discord Server

Statistics

Uptime 29%
Vote(s) 0
Rank 11374
Score 0
Favorited 0
Comment(s) 0

Share This Server

You can also share this server with the following social links to help you get more players.

Embedded Vote Button

View all embedded options

Description

PremierCraft'a hoşgeldin! Burası, 7 yıllık sunucu deneyimimiz ile açtığımız, Survival'a yepyeni bir soluk getiren efsane sunucu.

%100 Survival, Ekonomi eklentileri ile!
En yeni Minecraft sürümü ile Survival keyfinin yanı sıra, ekonomi eklentileriyle efsane oyun deneyimi sunuyoruz. Mesela direkt olarak spawndan satın alabileceğin market alanları bulunmakta. Her yaptığın şeyden güzel miktarlarda paralar kazanırsın, levelin arttıkça daha da kazanırsın. Oyun parasıyla elde edebileceğin CoinStar ile ücretsiz VIP bile satın alabilirsin, daha önce gördün mü hiç? :D

Kumarhane
Ekonomi derken gerçekten ekonomi diyoruz. Çoğu sunucuda kazandığın para ile marketten bişeyler alırsın ve bu survivalı öldürür. Bizim de marketimiz var, ancak Economy Survival mantığını zedelememek amacıyla fazla item yok. Bunun yerine 10 numara kumarhane yaptık. Çeşitli seviyeleri var ve efsane itemler veriyor. Bu itemleri sonra ister kullan, ister kendi marketinde sat!

Kral Bosslar
Bosslar kendi kendilerine spawnlanırlar. Sunucumuza özel bossları keserek yüksek miktarda paralar elde edebilirsin.

Rastgele TPlenme
Ormanda yer mi bulamadın? Çözümü kolay. Rastgele TPlenerek yeni yerler keşfet. Belki de gizli bir şehir bulursun, kim bilir?

Alanını Claimle ve Senin Olsun
Her şeyi kolaylaştırmak amacıyla sunucumuz %100 Türkçe. Bu da çoğu sunucuda yapılamayan alan claimleme olayını kolay kılıyor. Yine de her zaman YouTube kanalımızdaki videolarımızdan yardım alabilirsin.

Güvenli Takas
Takas yaparken kaç kere kandırıldın? Fazla değildir eminim. Olsun. Biz önlemimizi aldık ve güvenli takas getirdik! %100 Türkçe. /trade yazarak takası başlatırsın. Gerisi kolay.

Oyunda Durmak Bile Bir Kazanç
Her 15 dakikada $35 kazanırsın. Her saat başı ise 100 claim bloğu hakkı. Her hafta yenilenen günlük hediyelerden bahsetmiyorum bile, onlar da tam anlamıyla EF-SA-NE.

Çeşitli Arenalar
Arenalarda oyuncu kesmeyi sevmeyen var mı? Varsa bile artık çok sevecek. Çünkü biz uğraştık ve efsane arenalar yaptık, para kazanmak da cabası! Paranı bankaya koyarak güvene almayı unutma.

Saymakla Bitmeyecek Özellikler
Türkiye merkezli sunucu, 0 Lag, yüksek kapasite gibi özelliklerimizi söylemeye gerek bile duymadım çünkü böyle bir sunucuda elbette olması gereken şeyler bunlar. Üstelik yeni olduğumuz için daha eklenmemiş bir sürü şey var. Biz 7 yıldır yenilikçi sunucular ile Türkiye'de oyun sunucularını yeniden tanımladık. Bu arada söylemediğim çok şey var, mesela akıllara zarar eventler yapıyoruz. Evet akıllara zarar. Hepsini keşfetmek ister misin? O zaman hadi şimdi gel!

Ve tabi ki Survival.
Survival candır, heyecandır. Survival insana can katar, mutluluk verir, coşturur, hele ki Minecraft'ın en yeni sürümündeyse. Yepyeni özellikleri bizimle keşfetmeye hazır mısın?

Minecraft and associated Minecraft images are copyright of Mojang AB.
Minecraft-mp.com is not affiliated with Minecraft and Mojang AB.
Ads by Curse

Welcome on the top Minecraft server list. Find all the best Minecraft multiplayer servers on Minecraft-mp.com.
Copyright © 2019 Listforge
Tracking 14,321 servers
Version 2.8.0
Legal Notice