Minecraft server list

DkServer 1.8

DkServer 1.8
 
DkServer 1.8

Vote Statistics Banners Comments Add To Favorites Ping Report

About

Address dk1.mine.gg
MOTD Your country is banned from this server
Server status Online Checked 1 minute ago
Players 9/200
Location Estonia Estonia
Minecraft Version 1.8.8
Website http://dkserver.info
Registered by DKdukats
Registered since December 30th, 2016 01:05 PM EST
Last update September 24th, 2018 07:14 AM EST
Theme Other
Tag(s) Adventure Creative Economy Faction KitPvP Mcmmo Spigot Survival Survival Games

Discord Server

Statistics

Uptime 95%
Vote(s) 251
Rank 444
Score 459
Favorited 15
Comment(s) 3

Share This Server

You can also share this server with the following social links to help you get more players.

Embedded Vote Button

View all embedded options

Players

Kermon55, Gerten, JoosepMees, DKdukats, snowskieer, kennu, metatron, ArmyOps, parbariinimene

Description

Täname, et olete leidnud aega, et meie serverit lähemalt uurida.

DkServeris saab nautida nii Survivali(2 mapi) kui ka Factioni mängumoodi. Serveri eripäraks on see, et erinevalt teistest vahetame me mape harva, ning ka aasta pärast mängima tulles võivad Teil nii ehitised kui ka vara alles olla. Mapi vahetusel saab paremad asjad panna serveri panka hoiule ja ka siis ei kao need kuhugi. Mängijad võivad oma töid leida ka erinevatest küladest- /warp joulud, /warp halloween (PVP küla) ja /warp sev. Kauplemiseks on spawnis asuv serveri pood või võimalus ise omale pood teha. Asju saab vahetada turul.

Juhul kui olete Survivalist ja Factionsist tüdinenud siis oleme Teile mänguelamuse pikendamiseks lisanud GTA mängumoodi, kus on võimalik endale soetada maju, relvi, illegaalseid jooke, autosid ja palju muud. KitPVP, võimalus on valida kolme areeni vahel: fun1, fun2 ja klassikaline. Fun areenidel on suur valik erinevaid huvitavaid kit'e, kuid klassikalisel areenil on võimalik valida 4. põhikit'i vahel. Creative(/warp ev), kus saate panna oma kujutlusvõime proovile ning ehitada ükskõik mida Teie hing ihaldab.
Serveris saab mängida ka mitut populaarset minimängu: The Walls'i (6 erinevat areeni), SurvivalGames'i (6 erinevat areeni), BedWarsi (6 erinevat areeni), PaintBalli või hoopis lõbusat BlockPartyt. Lisatud on ka MobArena ja HideAndSeek.

Lisaks toimub meil iga nädala laupäeval ehitusvõistlus(kell 18.00-21.00), meie ehitusvõistlusel kaotajaid pole ning iga osaleja saab valida kas 5000 mängusisese raha või FLY rangi vahel.

Traditsiooniks on ka ürituste korraldamine - pühapäeviti on igasugused erinevad üritused(18.00-20.00), teisipäeviti(19.00-21.00) vaid PVP võistlused ja neljapäeviti(19.00-21.00) parkuurid.

Serveril puudub SMS-teenus, kuna meie soovime, et meie mängijad oleksid kõik võrdsed ning keegi ei saaks raha eest endale teistest paremaid õigusi. Selle asemel kasutame Autorank süsteemi, mis teatud aja mängides annab Teile uuema ja rohkemate õigustega, sealhulgas ka paremate kit'idega rangi.

Hääletades meie serveri poolt, teenite Te endale väikest preemiat. Kuna serveris puudub SMS-teenus, siis hääletades näitate Teie enda toetust serveri vastu ning miks mitte hääletada, kui kasu saate eelkõige Teie. Hääletada saab serverisiseselt kasutades käsklust: /vote.

Arvestame iga mängija arvamusega ning proovime serverit muuta koguaeg paremaks, nii, et kõigil oleks tore ja mõnus mängida.
Loodan, et saite enam-vähem selgeks, milline meie server välja näeb. Kuid kõige parema elamuse saab ikka ise serverit külastades ning nagu öeldakse: "Oma silm on kuningas"

Serveris näeme!

Lisainfo:
Foorum: www.dkserver.info
Facebooki kommuun: DK Kommuun
Facebooki grupp: DKserver

Other Servers

Rank Server Players Uptime Tags
DKserver2
#443
DKserver2
Online 1.12 Estonia dk2.mine.gg
1/100 100% Jobs Mcmmo Skyblock Skygrid Survival
Minecraft and associated Minecraft images are copyright of Mojang AB.
Minecraft-mp.com is not affiliated with Minecraft and Mojang AB.
Ads by Curse

Welcome on the top Minecraft server list. Find all the best Minecraft multiplayer servers on Minecraft-mp.com.
Copyright © 2018 Listforge
Tracking 12,551 servers
Version 2.7.4
Mentions Légales