DkServer 1.8

 
DkServer 1.8
Vote

Server Information

Address dk1.mine.gg
MOTD -= [*] =- --->- [DKserver] -<--- -= [*] =- ✜ GTA SG WALLS KITPVP FACTIONS CREATIVE
Server Status Online Checked 2 minutes ago
Players 0/200
Location Estonia Estonia
Minecraft Version 1.21
Registered By DKdukats
Registered Since December 30th, 2016 01:05 PM EST
Last Update June 30th, 2024 09:51 AM EST
Theme Other
Tag(s) Adventure Creative Economy Faction KitPvP McMMO Spigot Survival Survival Games

Discord Server

Statistics

Uptime 87%
Vote(s) 1
Rank 2992
Score 2
Favorited 14

About This Server

Täname, et olete leidnud aega, et meie serverit lähemalt uurida.

DkServeris saab nautida nii Survivali(2 mapi) kui ka Factioni mängumoodi. Serveri eripäraks on see, et erinevalt teistest vahetame me mape harva, ning ka aasta pärast mängima tulles võivad Teil nii ehitised kui ka vara alles olla. Mapi vahetusel saab paremad asjad panna serveri panka hoiule ja ka siis ei kao need kuhugi. Mängijad võivad oma töid leida ka erinevatest küladest- /warp joulud, /warp halloween (PVP küla) ja /warp sev. Kauplemiseks on spawnis asuv serveri pood või võimalus ise omale pood teha. Asju saab vahetada turul.

Juhul kui olete Survivalist ja Factionsist tüdinenud siis oleme Teile mänguelamuse pikendamiseks lisanud GTA mängumoodi, kus on võimalik endale soetada maju, relvi, illegaalseid jooke, autosid ja palju muud. KitPVP, võimalus on valida kolme areeni vahel: fun1, fun2 ja klassikaline. Fun areenidel on suur valik erinevaid huvitavaid kit'e, kuid klassikalisel areenil on võimalik valida 4. põhikit'i vahel. Creative(/warp ev), kus saate panna oma kujutlusvõime proovile ning ehitada ükskõik mida Teie hing ihaldab.
Serveris saab mängida ka mitut populaarset minimängu: The Walls'i (6 erinevat areeni), SurvivalGames'i (6 erinevat areeni), BedWarsi (6 erinevat areeni), PaintBalli või hoopis lõbusat BlockPartyt. Lisatud on ka MobArena ja HideAndSeek.

Lisaks toimub meil iga nädala laupäeval ehitusvõistlus(kell 18.00-21.00), meie ehitusvõistlusel kaotajaid pole ning iga osaleja saab valida kas 5000 mängusisese raha või FLY rangi vahel.

Traditsiooniks on ka ürituste korraldamine - pühapäeviti on igasugused erinevad üritused(18.00-20.00), teisipäeviti(19.00-21.00) vaid PVP võistlused ja neljapäeviti(19.00-21.00) parkuurid.

Serveril puudub SMS-teenus, kuna meie soovime, et meie mängijad oleksid kõik võrdsed ning keegi ei saaks raha eest endale teistest paremaid õigusi. Selle asemel kasutame Autorank süsteemi, mis teatud aja mängides annab Teile uuema ja rohkemate õigustega, sealhulgas ka paremate kit'idega rangi.

Hääletades meie serveri poolt, teenite Te endale väikest preemiat. Kuna serveris puudub SMS-teenus, siis hääletades näitate Teie enda toetust serveri vastu ning miks mitte hääletada, kui kasu saate eelkõige Teie. Hääletada saab serverisiseselt kasutades käsklust: /vote.

Arvestame iga mängija arvamusega ning proovime serverit muuta koguaeg paremaks, nii, et kõigil oleks tore ja mõnus mängida.
Loodan, et saite enam-vähem selgeks, milline meie server välja näeb. Kuid kõige parema elamuse saab ikka ise serverit külastades ning nagu öeldakse: "Oma silm on kuningas"

Serveris näeme!

Lisainfo:
Facebooki kommuun: DK Kommuun
Facebooki grupp: DKserver

What is the server IP for DkServer 1.8?

The IP address of DkServer 1.8 Minecraft server is dk1.mine.gg

How do I play on the DkServer 1.8 Minecraft server?

Open the Minecraft launcher, next click the "Play" button, then select "Multiplayer" from the main menu.

Click the "Add Server" button to open the server information form then copy & paste the IP Address dk1.mine.gg in the "Server Address" box then press click on "Done" button.

Once the connection to the server is verified by Mojang session servers and is available, the connection icon will turn green and you can click on the "Join Server" button to play on DkServer 1.8.

What Minecraft game version does DkServer 1.8 server support?

DkServer 1.8 supports Minecraft version: 1.21.

Keep in mind that many Minecraft servers might allow players to use older or newer versions, so we invite you to check on their Discord server or Website for more information on version compatibility.

Where is the DkServer 1.8 Minecraft Server being hosted?

The DkServer 1.8 server is currently hosted in Estonia with an uptime of 87%.

What gamemodes can I play on the DkServer 1.8 Minecraft Server?

You can play Adventure, Creative, Economy, Faction, KitPvP, McMMO, Spigot, Survival, Survival Games on the DkServer 1.8 server.

Other Servers

Server
1.21 1/100
Minecraft and associated Minecraft images are copyright of Mojang and Microsoft.
NOT AN OFFICIAL MINECRAFT SERVICE. NOT APPROVED BY OR ASSOCIATED WITH MOJANG OR MICROSOFT.

Welcome on the top Minecraft server list. Find all the best Minecraft multiplayer servers on Minecraft-mp.com.
Copyright © 2024 Listforge
Tracking 8,169 servers
Version 2.18.2
Legal Notice